Techniques of Teaching English to Iranian Seminary Students
Techniques of Teaching English to Iranian Seminary Students

Techniques of Teaching English to Iranian Seminary Students

0 نظرسفارش (2)
14,500تومان
تولید کنندگان
کد محصول: bar-110
موجودی در انبار
راهنما

خصوصیات محصول

  • وزن260
  • نوع کاغذتحریر سفید خارجی
  • نوع جلدشومیز
  • نوع چاپافست
  • تعداد صفحات208
  • شابک978-600-6077-84-0
  • قطعرقعی
  • ناشرآرما
  • نویسنده / نویسندگانحجت‌الاسلام دکتر حبیب‌رضا ارزانی و دکتر احمد مولوی

توضیحات محصول

«پیش­تر احتیاج به زبان، زبانهای خارجی نبود، امروز احتیاج است به این، یعنی جزو برنامه تبلیغات مدارس باید زبان باشد، زبانهای زنده دنیا، آنهایی که در همه دنیا شایع تر است. این باید یکی از چیزهایی باشد که در مدارس دینی ما که می خواهند تبلیغ بکنند، این امروز محل احتیاج است، مثل دیروز نیست که ما صدامان از ایران بیرون نمی رفت. امروز ما می توانیم در ایران باشیم و به زبان دیگری همه جای دنیا را تبلیغ کنیم، در همه جا مبلغ باشیم.» (امام خمینی (ره) در دیدار با اعضای ستاد انقلاب فرهنگی 15 شهریور 1362/ 28 ذی القعدة 1403)
«شما نمی‌توانید بروید در انگلستان برای انگلیسی‌ها با زبان فارسی تبلیغ کنید یا در امریکا اینطور یا در شوروی. شما باید با زبان اهلی آنها تبلیغ کنید، و این از امور لازمه‌ای است که پیشتر نمی‌شد اسمش را برد، و حالا می‌بینیم جزو لازم‌هاست و واجبات است که باید عمل بشود«. (صحیفه امام خمینی  جلد ۱۸  صفحه ۱۰۵)
حوزه های علمیه از دیرباز مهد پرورش عالمان و بزرگانی بوده است که مسئولیت خطیر هدایت و راهنمایی جامعه اسلامی را برعهده داشته است و از هر وسیله ای در این راه بهره برده اند؛ اما پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توانسته نگاه تمدنی و حکومت سازی را برای حوزه علمیه به ارمغان بیاورد و مسؤولان، طلاب و فضلا و عالمان دین، امر امام راحل مبنی بر تحقق صدور انقلاب اسلامی را پی گیری کنند.
 بسیاری از مؤسسات و مراکز حوزوی و تبلیغی امروز به این نتیجه رسیده اند که جدای از اهمیت سخنرانی در منبر مساجد، نباید هدایت گری در جامعه به منابر خلاصه شود و از همین رو مباحثی همچون سخنرانی چندرسانه ای، تبلیغ چهره و به چهره و کلاس داری را به صورت جدی به طلاب آموزش می دهند.
 یکی از مسائلی که در جامعه امروز بسیار ضروری به نظر می رسد توجه به زبان های خارجی همچون  انگلیسی است تا از این راه بتوان طلابی توانمند و مسلط به زبان جامعه هدف برای تبلیغ در کشورهای دیگر تربیت شوند؛ بدین خاطر فراگیری زبان انگلیسی به عنوان یک ابزار مفید تبلیغی و همچنین به دلیل پرکاربردبودن آن مورد تأکید مبلغان و مسؤولان حوزه قرار گرفته است.
 کتاب حاضر بر آن است تا با بررسی جامع، مشکلات زبان آموزی طلاب حوزه های علمیه ایران را از دیدگاه کارشناسان، مدرسان و زبان آموزان در حال تحصیل و یا زبان آموخته در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به عنوان با سابقه ترین مرکز زبان آموزی حوزوی یافته و راهکارهای برون رفت از آنها را ارائه نماید
 
 
 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!