ارسال محصولات با پیک 

این خدمت فعلا صرفا برای ساکنان محدوده مرکزی شهر اصفهان است و در آینده امیدواریم برای سایر شهرها نیز بتوانیم این خدمت را ارائه دهیم. اگر ساکن شهر اصفهان هستید و دوست دارید تا ساعتی دیگر محصولاتی از چهارسوق را در اختیار داشته باشید، می توانید از این خدمت استفاده نمایید.


روال ارسال بسته با پیک چگونه است؟

ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب می کنید و در بخش خرید ارسال با پیک را انتخاب می نمایید. پس از آن آدرس دقیق محل تحویل را وارد می نمایید و به قسمت پرداخت هدایت می شوید. پس از پرداخت تا پایان روز قطعا بسته شما به دستتان خواهد رسید. 


هزینه پیک چگونه محاسبه و دریافت می شود:

هزینه پیک بر عهده خریدار است و در هنگام خرید به صورت مقطوع(به جهت گستردگی منطقه امکان در حال حاضر امکان محاسبه موردی وجود ندارد) محاسبه شده و پرداخت می گردد. دقت داشته باشید که حتما بایستی به پیک رسید دریافت محصول دهید که این رسید به منزله تحویل کامل و سالم سفارش شماست. همچنین مدنظر داشته باشید هیچگونه هزینه ای به پیک پرداخت ننمایید.

سفارش دهنده می تواند به علت آسیب دیدن یا باز شدن بسته از دریافت محصولات ارسالی خودداری نماید.


در چه صورتی بسته پیکی با تاخیر برای شما ارسال خواهد شد:

1-اگر بعد از ساعت 14 سفارش دهید

2- اگر وضعیت جوی مساعد نباشد و احتمال آسیب دیدن بسته شما بر اثر باران و برف باشد و یا پیک نتواند انجام وظیفه کند.

3- اگر شما در محل اعلام شده حضور نداشته باشید(دقت کنید هزینه ارسال مجدد با شما خواهد بود و باید هزینه بیشتر پرداخت کنید)

4- اگر آدرستان دقیق نباشد و پیک نتواند آن را پیدا کند( دقت کنید هزینه ارسال مجدد با شما خواهد بود و باید هزینه بیشتر پرداخت کنید)


در این حالت همکاران ما حتما با شما تماس تلفنی خواهند گرفت و علت تاخیر را اعلام خواهند کرد. دقت نمایید که آدرس و تلفنتان را دقیق وارد نمایید.

شما می توانید در قسمت توضیحات اگر نکته ای در مورد آدرس یا زمان ارسال دارید وارد نمایید.