خانه روزنامه‌نگاران جوان
خانه روزنامه‌نگاران جوان

خانه روزنامه‌نگاران جوان

0 نظرسفارش (2)
12,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: bar-107
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

... در بین تجربه­‌های فرهنگی مختلفی که در دوران معاصر سزاوار ثبت و ماندگاری هستند، از ...

خصوصیات محصول

  • وزن315
  • نوع کاغذتحریر سفید خارجی
  • نوع جلدشومیز
  • نوع چاپافست
  • تعداد صفحات264
  • ناشرآرما
  • نویسنده / نویسندگانامیر محزونیه

توضیحات محصول

... در بین تجربه­‌های فرهنگی مختلفی که در دوران معاصر سزاوار ثبت و ماندگاری هستند، از امور تربیتی آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی و اتحادیه انجمن­‌های اسلامی‌دانش آموزان تا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و حوزه‌های هنری سازمان تبلیغات اسلامی، تجربه خانه روزنامه نگاران جوان به دلایلی چند جای بررسی داشت. این مجموعه در دوران بسیار کوتاه فعالیت خود، دو سال و نیم، چنان جریان ساز و اثرگذار بود که هنوز هم در صداوسیما، مطبوعات، نهادهای هنری و ادبی و مسئولیت‌های فرهنگی به افراد بسیاری برمی‌خوریم که از خانه روزنامه نگاران جوان برخاسته اند و کار خود را از این نقطه آغاز کرده اند.
تعطیلی ناگهانی و حادثه‌های خاصی که برای این مجموعه رقم خورده بود شاید در موارد مشابه به ندرت دیده می‌شود. از همه مهم تر هنوز دست اندرکاران و مسئولان و اعضای آن، همه هستند و می‌شود تاریخ شفاهی این موسسه را به دقت ثبت کرد.
نشر آرما در قالب نخستین اثر از مجموعه کتاب تجربه، مجموعه مصاحبه‌ها و یادداشت‌هایی را درباره «خانه روزنامه‌نگاران» جوان منتشر کرد.
این کتاب که به کوشش امیر محزونیه گردآوری شده و با مقدمه‌ای از حجت‌الاسلام محمدرضا زائری نیز همراه است، به بازخوانی تجربه تاسیس، فعالیت و نیز تعطیلی خانه روزنامه‌نگاران جوان می‌پردازد.
این کتاب بنابر آنچه زائری در مقدمه خود بر این کتاب آورده به بازخوانی تجربه فعالیت این مرکز فرهنگی و علت جریان‌سازی و اثرگذار بودن آن پرداخته است و به نوعی سعی کرده در گفتگو با مدیران و فعالان در این مرکز به نوعی تاریخ شفاهی آن را ثبت کند.
این کتاب در بخش مصاحبه‌های خود سه گفتگو با محمدرضا زائری را در طول سال‌های گذشته و درباره خانه در خود جای داده است.
در بخش یادداشت‌ نیز در کنار زائری، سید مرتضی توکلی و حمید رضا داداشی به طرح موضوعاتی درباره این مرکز فرهنگی پرداخته‌اند.
این کتاب همچنین چهار یادداشت شفاهی از علی‌اکبر اشعری، سید علی کاشفی، عرفان نظرآهاری و حمیدرضا داداشی نیز درباره این مرکز مطبوعاتی در خود جای داده است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!