‏زندانی ها
‏زندانی ها
‏زندانی ها

‏زندانی ها

0 نظرسفارش (0)
8,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: mso-35
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

فیلم سینمایی زندانی ها به‌کارگردانی مسعود ده‌نمکی در 2 سال پیش یعنی سال 1396 در گونه درام و کمدی تولید شده است. زندانی ها توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون نمره 5.8 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که...

خصوصیات محصول

  • تهیه‌کنندهمسعود ده‌نمکی
  • سال تولید1397
  • مخاطببزرگسال
  • مدت101
  • پروانه نمایش98/239585
  • کارگردانمسعود ده‌نمکی
  • موضوعاجتماعی
  • نویسنده / نویسندگانمسعود ده‌نمکی

توضیحات محصول

فیلم سینمایی زندانی ها به‌کارگردانی مسعود ده‌نمکی در 2 سال پیش یعنی سال 1396 در گونه درام و کمدی تولید شده است. زندانی ها توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون نمره 5.8 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم زندانی ها را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند. مسعود ده‌نمکی تهیه‌کننده زندانی ها این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است. زندانی ها در تاریخ 1397/12/25 پخش خود را توسط پخش‌کننده موسسه بهمن سبز در سینما آغاز کرد. در آن روزها زندانی ها توانست آمار فروش 4،669،522،000 تومان را به ثبت برساند.


بازیگران فیلم زندانی ها

بازیگران فیلم زندانی ها چه کسانی هستند؟ در زندانی ها بازیگرانی چون بهنوش بختیاری، هومن برق‌نورد، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیر نوری و رسول نجفیان به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم زندانی ها حدود 10 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان زندانی ها را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم زندانی ها باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا مسعود ده‌نمکی به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری زندانی ها توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟

از دیگر بازیگران فیلم زندانی ها می‌توان به اصغر نقی‌زاده، بهاره افشاری و مرتضی اسکندری اشاره کرد.

متوسط سن بازیگران زندانی ها براساس میزان سنی که از آنها در دایرةالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون یعنی منظوم ثبت شده، 42 سال است که نشان می‌دهد بازیگران زندانی ها عمدتا از میانسالان هستند.


داستان فیلم زندانی ها

از محتوا و داستان فیلم زندانی ها چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه زندانی ها توسط مسعود ده‌نمکی نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان زندانی ها منتشر شده است، می‌خوانیم: «طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان‌نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می‌کند غافل از اینکه آنها دنبال نقشه‌ای دیگر هستند...»

فیلم زندانی ها از نظر ساختار (فرم)، محتوا و محیط تولید، به آثار مختلفی شباهت دارد. با توجه به شاخص‌های متعدد و گوناگونی می‌توان گفت آثار مرتبط فیلم زندانی ها عبارت است از: فیلم مارموز، فیلم مارس، فیلم پاستاریونی، فیلم خشکسالی و دروغ و فیلم کارگر ساده نیازمندیم.


فیلم زندانی ها و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم زندانی ها نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم زندانی ها به طور متوسط فعالیت 41ام بازیگران این اثر است.

همچنین مسعود ده‌نمکی کارگردان زندانی ها اولین همکاری خود با بازیگرانی چون هومن برق‌نورد، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، رسول نجفیان و مرتضی اسکندری را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران زندانی ها نیز 28 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 10 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 28 همکاری برای اولین‌مرتبه در زندانی ها رخ داده است. مانند: بهنوش بختیاری و هومن برق‌نورد، بهنوش بختیاری و بهنام تشکر، بهنوش بختیاری و هدایت هاشمی، بهنوش بختیاری و رسول نجفیان، بهنوش بختیاری و مرتضی اسکندری.

عوامل تولید و بازیگران زندانی ها در اینستاگرام نیز فعال هستند و مجموع میزان فالوئرهای اینستاگرام 11 نفر از این هنرمندان به بیش از 9،563،639 نفر می‌رسد.


ارزیابی و تحلیل فیلم زندانی ها

مخاطبان بعد از تماشای فیلم زندانی ها به ارزیابی اثر در منظوم پرداخته‌اند و نتایج مهمی درباره شاخص‌های هنری، فنی و محتوایی اثر بدست آمده است. براساس نظرسنجی و دیدگاه مردم:

فیلم زندانی ها نسبتا ارزش تماشا ندارد چراکه تنها 38% مخاطبان معقدند فیلم زندانی ها ارزش یک بار دیدن را دارد.

فیلم زندانی ها نسبتا خوش‌ساخت نیست زیرا تنها 33% مخاطبان عقیده دارند فیلم زندانی ها از لحاظ فنی باکیفیت ساخته شده است.

فیلم زندانی ها نسبتا عملکرد بازیگریِ خوبی ندارد چراکه تنها 41% مخاطبان عقیده دارند تیم بازیگری فیلم زندانی ها نقش‌ها را خوب بازی کردند.

فیلم زندانی ها اصلا خلاقانه نیست زیرا تنها 23% مخاطبان عقیده دارند داستان و ساختار فیلم زندانی ها غیرتکراری و جدید است.

فیلم زندانی ها نسبتا محتوای مناسبی ندارد زیرا تنها 28% مخاطبان عقیده دارند حرف و پیام فیلم زندانی ها مفید و ارزشمند هست.

فیلم زندانی ها نسبتا تفکربرانگیز نیست چراکه تنها 37% نظردهندگان بعد پایان فیلم زندانی ها به آن فکر می‌کردند.

فیلم زندانی ها نسبتا مناسب خانواده نیست چراکه تنها 37% مخاطبان عقیده دارند فضای فیلم زندانی ها با فرهنگ خانواده‌شان سازگار است.

فیلم زندانی ها نسبتا مناسب کودکان هست چراکه 52% مخاطبان عقیده دارند فضای فیلم زندانی ها مناسب کودکان است.


عوامل فیلم زندانی ها

اگر از تصویربرداری فیلم زندانی ها خوشتان آمده و یا دوستش ندارید، بهتر است بدانید مدیر فیلمبرداری آن فرشاد گل‌سفیدی بوده است. نظرتان درباره ضرباهنگ و تدوین فیلم زندانی ها چیست؟ تدوین زندانی ها را خشایار موحدیان انجام داده است. اگر صدای زندانی ها به‌گوشتان نشسته و یا از آن ناراضی هستید، شما را با صدابردار فیلم زندانی ها یعنی فرشید احمدی آشنا می‌کنیم. بهزاد جعفری طراحی صحنه فیلم زندانی ها را انجام نموده و بهزاد جعفری طراحی لباس فیلم زندانی ها را انجام داده است. شهرام خلج چهره‌پردازی یا طراحی گریم فیلم زندانی ها را برعهده داشت.

از دیگر عوامل اثر می‌توان به امید جزینی دستیار اول کارگردان فیلم زندانی ها، حمید بخشی‌نژاد و فارا بخشی‌نژاد مسئول هنروران فیلم زندانی ها، اشاره کرد. در مجموع بیش از 25 نفر در تولید فیلم زندانی ها نقش داشته‌اند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی