به توان تشکیلات
به توان تشکیلات
به توان تشکیلات

به توان تشکیلات

0 نظرسفارش (0)
60,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: bhre-1
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

هزاران مجموعه، پایگاه، کانون، حوزه، ارگان و سازمان داریم، کلی نیرو داریم، اما کار چندانی هم صورت نمی گیرد. چرا نیروهای انقلابی امروز ما آن شور و حرارت بسیجی های جنگ را ندارند؟ چرا کمبود انگیزه و دغدغه دارند؟ مشکل کار در کجاست؟ چرا نیروهای ما مدام ...

خصوصیات محصول

  • وزن418
  • نوع جلدشومیز
  • تعداد صفحات349
  • شابک978-600-6722-84-9
  • قطعرقعی
  • ناشرحدیث راه عشق
  • نویسنده / نویسندگانسلمان هاشمیان و جواد جلوانی

توضیحات محصول

هزاران مجموعه، پایگاه، کانون، حوزه، ارگان و سازمان داریم، کلی نیرو داریم، اما کار چندانی هم صورت نمی گیرد. چرا نیروهای انقلابی امروز ما آن شور و حرارت بسیجی های جنگ را ندارند؟ چرا کمبود انگیزه و دغدغه دارند؟ مشکل کار در کجاست؟ چرا نیروهای ما مدام کاسۀ چه کنم چه کنم به دست گرفته اند؟ نمی دانند امروز چه وظیفه و مسئولیّتی بر دوش دارند؟ این مجموعه بهانه ای است برای پاسخ به این دغدغه ها.

این کتاب در 12 فصل نگارش شده است. فصل اول و دوازدهم گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب و برای ما نخ تسبیح و نقشه راه است. در فصل های دوم و سوم با سخنانی هیجان انگیز از بزرگان آشنا می شویم که ضرورت تشکیلات و نیروسازی را برای ما گوشزد می کند. فصل چهارم مختصر به لزوم مدل سازی و ارائه مطلوب حزب اسامی با مدل بومی اشاره می کند؛ بحثی که سال ها است مغفول مانده است. فصل پنجم متبرک است به سخنان اسطوره کار تشکیلاتی شهید آیت الله بهشتی که موسی وار ما را با چهل فرمان و اصل کار تشکیلاتی آشنا می کند. فصل شش و هفت مباحث اخلاقی و انضباطی در تشکیلات است. از وظایف نسبت به همدیگر تا سیر و سلوکی تشکیلاتی. در فصل هشتم انگیزه هایمان برای فعّالیت جهادی تشکیلاتی را تقویت و بازخوانی می کنیم. یادتان باشد که ما مسئولیم! در فصل نهم و دهم از مباحث نظری کمی فاصله گرفته و شما به جزئیات و مراحل اجرایی در کار تشکیلاتی دعوت می شوید؛ از نحوه مخاطب شناسی، شناسایی، جذب، تثبیت، سازماندهی و ارتقای نیرو گرفته تا نکات مدیریتی. وصیّت نامه های ریز و درشت تشکیلاتی گل سرسبد این بخش است. آیا کار تشکیلاتی با هدف کادرسازی برای انقلاب و نظام اسامی، بدون مفهوم جبهه فرهنگی و مهندسی فرهنگی امکان پذیر است؟ اگر جوابتان خیر است پس فصل یازدهم خواندنش اهمیّت فوق العاده دارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!