فرزندت را فالو کن
فرزندت را فالو کن
فرزندت را فالو کن

فرزندت را فالو کن

0 نظرسفارش (2)
36,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: km-15
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

امروز ما در خانواده‌ یک مهمان ناخوانده داریم. با چشمانی نگران، به فرزند خود می‌نگریم. مشکلات را می‌بینیم اما راهکار نداریم. چگونه می‌توان رسانه سحرکننده را در خانواده مدیریت کرد؟ چرا نمی‌توانیم فضای رسانه‌ای نوجوان‌ را مدیریت کنیم؟ رسانه‌ها چه تاث...

خصوصیات محصول

  • وزن176
  • نوع جلدشومیز
  • تعداد صفحات218
  • شابک978-600-8441-87-8
  • قطعرقعی
  • ناشرمهرستان (قبسات)
  • نویسنده / نویسندگانسلمان هاشمیان

توضیحات محصول

امروز ما در خانواده‌ یک مهمان ناخوانده داریم. با چشمانی نگران، به فرزند خود می‌نگریم. مشکلات را می‌بینیم اما راهکار نداریم. چگونه می‌توان رسانه سحرکننده را در خانواده مدیریت کرد؟ چرا نمی‌توانیم فضای رسانه‌ای نوجوان‌ را مدیریت کنیم؟ رسانه‌ها چه تاثیراتی بر کودک و نوجوان ما باقی می‌گذارند؟ خط قرمزهای استفاده از رسانه برای کودکان چیست؟ چگونه یک رژیم رسانه‌ای مناسب بگیریم؟ چرا فرزندان قوانین مصرف رسانه‌ای را رعایت نمی کنند؟ مقابل چالش‌ها و دعواهای رسانه‌‌ای با فرزندان چه باید کرد؟ باید و نبایدهای مصرف رسانه ای در خانواده کدامند؟ چطور می‌توان بچه‌ها را مقابل پیام‌های رسانه‌‌ای واکسینه و مقاوم کرد؟ اگر محتوای نامناسبی در موبایل فرزندم دیدیم چه کنم؟ سن مناسب به دست گرفتن موبایل و تبلت برای بچه‌ها چندسالگی‌ست؟ چرا تماشای تلویزیون، موجب کم شدن نشاط کودک‌مان می‌شود؟ راهکارهای جایگزین برای کاهش وابستگی بچه‌ها به فضای مجازی چیست؟ این مجموعه تلاشی برای پاسخ به این دغدغه‌ها است. 

این کتاب در 5 فصل تنظیم شده است. در فصل نخست قرار است یک پازل و نظام جامع از تربیت رسانه‌‌ای در ذهن ما شکل گیرد. در فصل دوم با معمای زاویه دید مواجهه می‌شویم. این که رسانه‌ها از تلویزیون و شبکه‌های اجتماعی و بازی‌های رایانه‌‌ای چه تاثیری روی فرزندان ما می‌گذارند. فصل سوم به دلیل کاربردی بودن، برای والدین جذابیت بیشتری دارد. قرار است اصول و آداب یک رژیم صحیح مصرف رسانه‌‌ای را موشکافانه و جزئی برنامه‌ریزی و مدیریت کنیم. در فصل چهارم قرار است بچه‌ها را به یک سپر دفاعی از جنس تفکر انتقادی مجهز کنیم و به جای ماهی، ماهی‌گیری یاد بدهیم. مرور فصل‌های قبل، کم‌کم تشنگی یک دنیای جایگزین را درون شما ایجاد می‌کند. در فصل پنجم به زندگی برمی‌گردیم و زمین بازی را عوض می‌کنیم. چشم‌ها را شسته و با نگاهی متفاوت به تربیت رسانه‌‌ای می‌نگریم.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!