سه نقطه-شماره2
سه نقطه-شماره2
سه نقطه-شماره2

خصوصیات محصول

  • نوع کاغذپارس
  • نوع جلدشومیز
  • نوع چاپافست دورنگ

توضیحات محصول

دومین شماره از مکتوب طنز سه نقطه منتشر شد. این شماره از ماهنامه طنز سه نقطه که تماماً به موضوع دونالد ترامپ اختصاص دارد، با احتساب دو پیش‌شماره سه‌نقطه، چهارمین سه‌نقطه‌ای است که منتشر می‌شود. آگاهان معتقدند با افشاگری‌ها و هجویاتی که در این شماره از مجله سه‌نقطه درمورد ترامپ منتشر شده است، وی دیگر عمراً امیدی به انتخاب خود برای چهار سال دوم ریاست‌جمهوری‌اش نخواهد داشت.

مطالب سه نقطه ویژه ترامپ

در سه نقطه ویژه ترامپ مطالبی با عناوین «ترامپ یک قهرمان آمریکایی است»، «ترامپ، یاسر و مشتی ماشالا»، «سریع‌الکلام ـ زیباقلم نمایندگی دیگری ندارد»، «ترامپ کیست، از کجا آمده است و به کجا می‌رود»، «تبارشناسی ترامپ و سنخ‌شناسی مواجهه‌ ایرانیان با دوشواری‌های دوران پساپُکیدنِ برجام»، «رموز موفقیت و عنتربازی در پنج دقیقه»، «این‌دفعه پول آمریکاست که پشگل می‌شود» ، «بررسیِ سندروم تریبون با استفاده از اصل معلق‌بازی درباره آقای دونالد ترامپ»، «ترامپ پلاس؛ دوازده خوبیِ تاجرِ عاشقِ سیاست‌پیشه» و چندین و چند یادداشت طنزآمیز دیگر منتشر شده‌اند، که علاوه بر به چالش کشیدن زیر و بالای رئیس‌جمهور آمریکا،‌ خواننده را از خنده پاره‌پاره خواهند کرد.

نویسندگان سه نقطه این شماره

همچنین از نویسندگانی که با این شماره مکتوب طنز سه‌نقطه همکاری کرده‌اند می‌توان به ناصر جوادی، مریم حسن نژاد، مصطفی حریری، مرتضی درخشان، احسان رضایی، عماد رضایی نیک، جلال سمیعی، ندا شاه نوری، سیدمحمد صاحبی، محسن فراهانی، سهیل کریمی و احسان محمدی اشاره کرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!