چراغ - شماره دوم
چراغ - شماره دوم

چراغ - شماره دوم

0 نظرسفارش (2)
10,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: mch-1
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

نشریه چراغ که ویژه فعالان و مراکز فرهنگی مردمی منتشر می شود در رویکرد اصلی خود سعی دارد محلی باشد برای هم افزایی فعالان فرهنگی...

خصوصیات محصول

  • نوع کاغذتحریر 80گرم خارجی
  • نوع جلدشومیز
  • نوع چاپچهاررنگ افست

توضیحات محصول

نشریه چراغ که ویژه فعالان و مراکز فرهنگی مردمی منتشر می شود در رویکرد اصلی خود سعی دارد محلی باشد برای هم افزایی فعالان فرهنگی . جایی که فعالان فرهنگی در آن بتوانند از تجربیات خود بگویند و نگاه تحلیلی تری به مسائل و مشکلات خود داشته باشند .

این نشریه  سعی دارد پاتوقی برای گفت و گو فراهم کند تا اهالی فرهنگ در آن بتوانند به بررسی عمیق تر فعالیت های فرهنگی بپردازند . لازم به ذکر است نشریه از بخش های مختلفی مانند کرسی آزاد اندیشی ، میز اندیشه ، سفرنامه ، خاطره شفاهی ، تجربه ، اینفوگرافی و پیشخوان تشکیل شده است . در شماره دوم این نشریه در قسمت تجربه مجموعه فرهنگی شیفتگان امام مورد بررسی قرار گرفته است و در بخش خاطره شفاهی  خاطرات حجت الاسلام و المسلمین مهدی اژه ای از فعالیت های فرهنگی در اصفهان آورده شده است . کرسی آزاد اندیشی نیز نظرات مختلف فعالان و کارشناسان فرهنگی را بازتاب داده است . آن طور که در مقدمه این بخش آورده شده است این بخش  آماده است تا مطالب فعالان فرهنگی را  درباره موضوعاتی که راهگشای فعالان و مراکز فرهنگی است را منتشر کند و باب گفتگو در مسائل مختلف و مورد نیاز را باز کند . 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!