نشر احیاء

حالت نمایش:
ما سخاوتمند ترین مردم دنیا هستیم!
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

ما سخاوتمند ترین مردم دنیا هستیم!

سفارش (3)
1,700تومان

ما سخاوتمندترين مردم دنيا هستيم، مجموعه مقالاتي در مورد دفاع مقدس و انقلاب است كه در قالب يك كتاب به چاپ رسيده است.حقيقت اين است، استراتژي اسلام اجتماعي در مقابل جمعيت، نقش هنر در توسعه فرهنگ ديني و انقلابي، داستان انقلاب اسلامي، تقدير سبز آسمان، شوق وصال، بهشت زهرا‌، آن شير خدا خورشيد مردم بود و كربلايي ها از جمله عناوين مطالب كتاب ..

پنج جرعه تشنگی
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پنج جرعه تشنگی

سفارش (3)
6,000تومان

حجت الاسلام زائری نویسنده این اثر درباره سوره نیاز و روایت پنج جرعه تشنگی می‌گوید: این اثر تلاشی نو در جهت ارتباط معنوی با مخاطبان به ویژه نسل جوان است. متنی که برای ماه مبارک رمضان نوشته شد بازخورد خیلی خوب و مثبتی داشت و در فضایی متفاوت با توجه به تجربه مشابه درباره کتاب تنهایی، پیشنهاد شد به صورت کتاب منتشر شود.وی افزود: زبان این کتاب به تعبیری ..

کتاب تنهایی
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

کتاب تنهایی

سفارش (3)
30,000تومان

کتاب "تنهایی" مجموعه‌ای از احادیث قدسی است که به زبانی نو بازنویسی شده و با تصویرسازی‌های فریبا بروفر همراه است.حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در مقدمه این کتاب آورده است: «آرزو داریم این کتاب کوچک تنهایی‌های شیرین و خاطره‌انگیزی برای شما فراهم سازد و در سیر آسمانی‌تان به سفرهای فراوان ببرد. امید بسته‌ایم در این لحظه برای همه انسان‌هایی دعا کنید که از چ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)