درخت به
درخت به

درخت به

0 نظرسفارش (0)
7,500تومان
تولید کنندگان
کد محصول: k57
موجودی در انبار
راهنما

بررسی اجمالی

گواهی می دهم که در این کتاب هیچ پایانِ شگفت آوری غافلگیرتان نخواهد کرد. و قرار نیست جذبهٔ عاشقانه ای شورانگیز جان تان را به تکاپو بیاندازد. هر قدر هم بگذرد، زندگی باز غریب ترین بازی جهانِ هستی ست؛ حتی اگر میلیاردها نفر تاکنون بخشی از آن را تجربه ک...

خصوصیات محصول

  • شابک978-600-6077-60-4
  • ناشرآرما
  • نویسنده / نویسندگانحسام الدین مطهری

توضیحات محصول

گواهی می دهم که در این کتاب هیچ پایانِ شگفت آوری غافلگیرتان نخواهد کرد. و قرار نیست جذبهٔ عاشقانه ای شورانگیز جان تان را به تکاپو بیاندازد. هر قدر هم بگذرد، زندگی باز غریب ترین بازی جهانِ هستی ست؛ حتی اگر میلیاردها نفر تاکنون بخشی از آن را تجربه کرده باشند. پس هنوز می توان از آن حرف زد. زندگی ای که گاه نسیمی عاشق پرور در آن می وزد و گاه مرگی نابهنگام گردِ غم بر سرِ بازیگرانش می نشاند. «درختِ به» روایتی از زندگی بخشی از مردم است؛ مردمی که درک شان کرده ام و با آن ها زیسته ام.


هر کتاب باید چیزی به مخاطبش ببخشد. «درختِ به» با بهایی اندک، تجربه هایی تقدیم تان می کند. با هر روایتِ ساده اش، با هر قصهٔ دور از پیچیدگی اش به لایه ای از هزارتوی در هم پیچیدهٔ زندگی سرک بکشید و جای آدم هایی بنشینید که دور از شما، هم زمان یا پیش از شما به بازی زندگی تن داده اند.


داستان ها چگالی زندگی را بیشتر می کنند. امیدوارم که داستان های درختِ به، این چنین باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!