حالت نمایش:
ابلون
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

ابلون

سفارش (0)
60,000تومان

ابلون   شناسنامه بازی ابلون نام بازی صفحه ای نوع بازی 2 نفره تعداد بازیکنان 8سال به بالا گروه سنی 10 دقیقه مدت زمان بازی    آغاز بازی:آرایش آغازین صفحه مانند شکل زیر (شکل ۱) است. همانطور که مشاهده می‌شود، هر بازیکن ۱۴ مهره متعلق به خود را به شک..

اتللو
نمایش سریع

اتللو

سفارش (1)
40,000تومان

اتلو    شناسنامه بازی ااتلو نام بازی صفحه ای نوع بازی 2 نفره تعداد بازیکنان 8سال به بالا گروه سنی 10 دقیقه مدت زمان بازی                   روش بازی برای شروع، چهار مهره مطابق شکل ..

جنگا
نمایش سریع

جنگا

سفارش (0)
24,000تومان

   جنگا این محصول از ۵۴ قطعه چوبی تشکیل شده است. به این ترتیب، با قرار دادن ۱۸ ردیف ۳ تایی از بلوک‌های چوبی، برج برای شروع بازی آماده می‌شود.  این بازی را می‌توان به صورت یک یا چند نفره انجام داد. به این ترتیب که هر بازیکن، یکی از قطعات را بیرون کشیده و در بالای برج مستقر می‌نماید. البته باید توجه داشت که ابتدا باید ..

روبیک
نمایش سریع

روبیک

سفارش (1)
18,000تومان

  تاریخچه روبیکمکعب روبیک یک جورچین (پازل) مکانیکی است که در سال ۱۹۷۴ توسط یک مجسمه‌ساز و پروفسور معماری مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. مکعب روبیک در چهار نوع مختلف وجود دارد: ۲×۲×۲ که به مکعب جیبی معروف است، ۳×۳×۳ رایجترین مکعب روبیک، ۴×۴×۴ که به انتقام روبیک معروف است، و در آخر نوع ۵×۵×۵ یا مکعب حرفه‌ای. نوع ۳×۳×۳ آن که رایجتری..

لونپوس
نمایش سریع

لونپوس

سفارش (3)
15,000تومان

لونپوس معماها هرم لونپوس نوعی پازل است که در آن 303 معمای مختلف، از آسان به سخت طراحی شده است. معماهای این مجموعه برای تمامی گروه های سنی 6 سال به بالا، مناسب است. در هر معمای داخل دفترچه، بخشی از خانه‌های صفحه پر شده است و شما باید با استفاده از تجسم فضایی خود و تمرکز روی مهره های باقیمانده، جاهای خالی را پر کنید. هر چه به سمت معما..

هپی کیوب
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

هپی کیوب

سفارش (0)
9,000تومان

مکعب های هپی کیوب   شناسنامه هپی کیوب هپی کیوب نام بازی پازل و معما نوع استدلالی و منطقی ساختار بازی یک نفر بازیکنان بالای 5 سال محدوده سنی نامحدود مدت بازی دارد احتمال بردن تصادفی..

پنتاگون
نمایش سریع

پنتاگون

سفارش (1)
32,000تومان

 هدف بازی هدف بازی پنتاگو این است که تلاش کنید پیش از رقیبتان، پنج مهره خود را، در هر جای صفحه، در یک ردیف عمودی، افقی یا اریب، پشت سر هم قرار دهید  روش بازی:مهره تیره بازی را آغاز می‌کند. برای شروع هر بازیکن به نوبت یک مهره متعلق به خود را در صفحه قرار می‌‏ دهد و همزمان یکی از صفحه‏‌ها را، به دلخواه ۹۰ درجه در جهت یا خلاف ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)