حالت نمایش:
دستمال اشک
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دستمال اشک

سفارش (12)
5,000تومان

 دستمال اشکچند قطره ای برای روزی که کسی به فریادمان نمی رسد.این دستمال پارچه دوردوزی و گلدوزی شده  ای است  به رنگ طلایی مزین به نام حسین بن علی علیه السلام . جنس پارچه  پنبه ای است و اگرچه ظاهری ساده دارد اما مقامی عظیم در دنیا و عقبی دارد، چراکه گنجینه ای از اشک های عزاداران امام حسین علیه السلام است و می تواند شاهدی باشد بر..

سبحه
در انبار(موجود)
نمایش سریع

سبحه

سفارش (8)
8,000تومان

سبحه نام محصولی است که دو کاربری دارد. هم می توان به عنوان تسبیح از آن استفاده کرد و هم به عنوان دست بند. به خلاف تسبیح های معمولی که از نخ استفاده می شود در« سبحه» از کش استفاده شده است و همین باعث شده تا بتوان از آن به عنوان دست بند نیز استفاده کرد. «سبحه» وسیله ای مناسب برای هدیه دادن است .مشخصات ظاهری : جنس : چوب تعداد دانه ها : 33 عدد..

مگنت سرامیکی نیلوفرانه
نمایش سریع

مگنت سرامیکی نیلوفرانه

سفارش (0)
25,000تومان

هنر نقاشی روی سرامیک از دیرباز در بطن زندگی ما ایرانیان وجود داشته‌است. هنری که با پیشرفت تکنولوژی چاپ، زیبایی خود را دوچندان کرده‌است. حال بدون شک، با نقش بستن طرح‌های زیبا و دلربا بر روی کاشی های ایرانی، روحی از اصالت ایرانی در ما زنده می‌شود. این مجموعه مگنت‌های سرامیکی یک اثر هنری ارزشمند ایرانی به حساب می‌آیند. در این بسته ۳ عدد مگنت وجود دارد..

پیکسل سرامیکی نیلوفرانه
نمایش سریع

پیکسل سرامیکی نیلوفرانه

سفارش (0)
15,000تومان

هنر نقاشی روی سرامیک از دیرباز در بطن زندگی ما ایرانیان وجود داشته‌است. هنری که با پیشرفت تکنولوژی چاپ، زیبایی خود را دوچندان کرده‌است. حال بدون شک، با نقش بستن طرح‌های زیبا و دلربا بر روی کاشی های ایرانی، روحی از اصالت ایرانی در ما زنده می‌شود. این مجموعه پیکسل سرامیکی یک اثر هنری ارزشمند ایرانی به حساب می‌آیند. نقاشی روی سرامیک با جلوه و رنگ خاصی..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)